fbpx

Sesje Świąteczne 2021 Rzeszów -Wiśniowa

Zapisy i regulamin sesji świątecznych : https://studiopluszak.zalamo.com/book#/packages?categoryId=ck2kft4ff00003a74we0jyall

Cudownie ogłosić zapisy na kolejne sesje świąteczne! Są to zdecydowanie Wasze najulubieńsze sesje w roku. Magia świąt, urocze aranżacje i świąteczne piosenki w tle! 🙂 A do tego pyszne ciasteczka dla łasuchów i Mikołaja! 😀 To wszystko znajdziecie w moim studiu charllot w Wiśniowej na trasie Rzeszów -Krosno

Nie mogę uwierzyć , że to już moje czwarte święta z Wami.

Jak co roku zapraszam Was do magicznego świątecznego świata 🙂 Jeśli w duszy gra Wam chatka Mikołaja rodem z Bieguna Północnego to zapraszam serdecznie !:)

Kolejny rok sesji świątecznych i kolejne przytulne wyjątkowe aranżacje. Jak co roku zapraszam Was do przytulnej świątecznej chatki.

W tym roku tradycyjnie mamy trzy nowe scenki pobudzające sensorykę i wyobrażanie u dzieci.

Scenka I Dziecięca Podwórko świętego Mikołaja z jego Domkiem oraz główną atrakcją najprawdziwszym Bałwan Gustaw, masa śniegu i sanki ! Istny zimowy raj ! 🙂 Nie do uwierzenia, że można tak łatwo znaleźć się tuż przy domku Świętego Mikołaja !

Scenka II Do zdjęć dziecięcych i rodzinnych Świąteczna chatka, masa światełek ! Czerwień , drewno, choinka, kocyk, pierniki, i pisanie listów do Mikołaja! Czyż może być lepiej ? Owszem! listy piszemy na maszynie do pisania! i wysyłamy je od razu ! Do tego szykujemy dla Mikołaja szklankę mleka i ciasteczka!

Scenka III Dziecięca i rodzinna Minimalizm klasyczne materiałowe artystyczne szare tło, światełka, gałązka choinki i mała gwiazdka z nieba ! Tworzymy tutaj wyjątkowe minimalistyczne kadry.

Sesje odbywają się w moim przytulnym studiu w Wiśniowej koło Strzyżowa

Do sesji możecie zamówić piękny świąteczny fotoalbum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!