fbpx

Oferty specjalne

Każda okazja na wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej jest świetnym pomysłem, ale co zrobić, żeby na sesję zdjęciową nie wydać majątku. Odpowiedź jest prosta 🙂

Łap okazje 🙂 W moim studio kilka razy do roku pojawiają się wyjątkowe oferty na budżetowe sesje zdjęciowe. Warto śledzić fb, żeby nie przegapić okazji 🙂 Sesje w przystępnych cenach wykonasz u mnie na różne okazje największą popularnością cieszą się sesje świąteczne wykonywane w listopadzie, sesje szkolne, sesje wiosenne, sesje na dzień matki a także sesje komunijne, które możecie podarować również w formie Voucheru prezentowego.

Czym różnią się okazjonalne sesje od regularnych sesji i dlaczego są tańsze ? Pewnie zastanawiasz się gdzie jest haczyk ? A no jest 🙂 Sesje okazjonalne wykonuje każdemu dokładnie w tych samych stylizacjach i mają one swój limit czasowy. Są też wykonywane w konkretnym czasie lub konkretnych dniach. Są one limitowane i ilość miejsc jest ograniczona.

Od tego roku pojawia się też u mnie stała promocja na jeden rodzaj sesji. W roku 2022 stałą roczną promocją są objęte Sesje Urodzinowe :), które możecie również podarować bliskiej osobie w formie prezentu.

Aktualne promocje:

  • Lokalnie jest fajnie” 🙂 -13% rabatu na sesje: noworodkowe, komunijne, rodzinne, kobiece, ciążowe, par. Promocja dotyczy tylko mieszkańców Gminy Wiśniowa i gminy Frysztak 🙂 i trwa do 15 listopada. Rabat nie dotyczy sesji urodzinowych, produktów, zdjęć do dokumentów oraz klientów biznesowych.
  • Roczna promocja na sesje urodzinowe 🙂 Cennik znajdziecie tutaj

Wywołaj swoje zdjęcia w profesionalnym laboratoriu.

Co tanie to i drogie 🙂

Nie raz podczas rozmów z Wami padają pytania czy mogę wywołać Wasze prywatne zdjęcia, bo te z sesji są takie piękne, a wywołane w Internecie czy drogerii tracą swój urok i kolor. Nie jest tajemnicą, że wszystko na tym świecie w dobrej jakości kosztuje więcej niż to co jest najtańsze. Nie inaczej jest w fotografii cyfrowej. Dlatego specjalnie dla Was jest już możliwość wywołania Waszych zdjęć w profesjonalnym laboratorium.

Jak wywołać zdjęcia ?

  • umów się ze mną w moim studiu
  • Zdjęcia zgraj na pendrive .
  • Czas realizacji zlecenia to 5 dni roboczych.
  • Minimalna ilość logistyczna zamówienia to 100 zł

error: Content is protected !!