fbpx

Sesje dziecięce

Fotografię dziecięcą wykonuje dzieciom w każdym wieku. 

Przeprowadzam ją na zasadzie wspólnej zabawy. Zdjęcia, którą realizuję są naturalne i subtelne. Dzieci podczas sesji świetnie się bawią, dlatego nie musisz się obawiać, że Twojemu dziecku nie uda się zrobić zdjęcia. Mam swoje sposoby 🙂 Wykorzystuję techniki pracy z dziećmi poznane na studiach oraz podczas pracy zawodowej jako pedagog i wychowawca.

Profesjonalna sesje dziecięca jest wspaniałą pamiątką na lata. Współpracujemy z najlepszym laboratorium fotograficznym w Polsce. Zdjęcia z sesji  w standardzie wywołujemy dla Was w formacie 15 x 21 cm na papierze o gramaturze 250 g !  

Dodatkowo możecie zamówić:

  • fotoobraz
  • fotoksiążkę                     

Wykonasz u mnie sesje w studio i plenerze:

  • Mini sesje Świąteczne: Sesje Świąteczne to zdecydowanie Wasze ulubione sesje 🙂 Do Waszej dyspozycji mamy przygotowane dwie wyjątkowe świąteczne stylizacje. Czas jaki dla Was rezerwuję to 1 godzina. Sesje zazwyczaj trwają od 00:30 -45:00 h . Musimy jednak pamiętać, że to dzieci dyktują nam czas. Zdarza się ,że potrzebują one troszkę więcej czasu na przystosowanie się do nowego otoczenia.Taki zapas gwarantuje Wam w 100%  powodzenie sesji. W przypadku sesji świątecznych pobierana jest zaliczka w wysokość 50%. Zapisy na Sesje Bożonarodzeniowe zaczynają się już Września , natomiast na sesje Wielkanocne od Stycznia.
  • Sesje urodzinowe; sesje na roczek
  • Letnie , Wiosenne, Jesienne ,Zimowe: Nasze studio na przełomie roku ciągle się zmienia. Dzięki temu nigdy nie trafisz u nas na taka samą sesję. Kreatywność jest zdecydowanie moją mocną stroną. Jak już wiesz moje zdjęcia są naturalne. Tłami fotograficznymi i umiejętnością dobierania dodatków tworzymy niepowtarzalny klimat zdjęć. 
  • Artystyczny portret: Sesje wykonujemy na materiałowych artystycznych tłach oraz na białym klasycznym tle. Oglądając takie zdjęcia całą uwagę skoncentrujesz tylko na osobie fotografowanej. Jest to propozycja dla osób, które lubują się w minimalizmie i klasyce.
  • Sesje plenerowe : Do zdjęć w plenerze wykorzystuje piękno otaczającej nas przyrody. Mam swoje „magiczne miejsca” do, których chętnie Was zabiorę. Zdjęcia w plenerze realizujemy na zasadzie wielkiej przygody. Wprowadzamy dzieci w tajemniczy świat. Podczas takiej sesji wyobraźnia i ciekawość dzieci pracują na pełnych obrotach 🙂                                                                                 
error: Content is protected !!