fbpx

o mnie

TO CO MOŻESZ ZOBACZYĆ W MOICH PORTRETACH, TO TO ŻE NIE BAŁAM SIĘ ZAKOCHAĆ W TYM CO ROBIĘ…..

Cześć mam na imię Karolina i od 2018 roku prowadzę studio fotograficzne. Fotografia jest dla mnie formą sztuki i wyrazu siebie. Była ze mną od zawsze, ale dopiero kilka lat temu zrozumiałam, że zdjęcia, które wykonuje podobają się innym. W tamtym momencie wiedziałam już, że jestem na dobrej drodze. W ciągu ostatnich 4 lat ukończyłam sześć profesjonalnych kursów fotograficznych oraz ciągle rozwijam i szkolę swój warsztat.

Dziś mogę zaproponować Ci usługę fotograficzną na wysokim poziomie. Chce pokazać Ci różnicę między tym co znasz , a tym co ja widzę. Dla mnie nie istnieje takie pojęcie jak ” nie jestem fotogeniczna” , udowodnię Ci ,że jest inaczej. Zachowam dla Ciebie te chwile do, których z przyjemnością będziesz wracać. Nie ma nic przyjemniejszego jak przeglądanie fotografii w jesienny wieczór przy ciepłej herbacie.

Chce żebyś wiedziała ,że moja praca nie kończy się po zakończonej sesji . Do obróbki zdjęć wykorzystuję Photoshopa i Lightroom. Dzięki temu , nie musisz się martwić, takimi detalami jak odpryśnięty lakier , rozmazana szminka czy zadrapana skóra, której nie przykrył podkład. Jestem kobietą i wiem jak my kobiety chcemy wyglądać na zdjęciu.

Naturalna i subtelna fotografia artystyczna …taką właśnie u mnie możecie zobaczyć. Zdjęcia, które wykonuje są ponadczasowe i klasyczne. Ukazują prawdziwe emocje, za pomocą dodatków tworzę klimat, który chce przekazać na zdjęciu.

Zdjęcia wykonuje na zasadzie reportażu oraz zdjęć pozowanych. Taki system fotografowania pozwala uchwycić to co najważniejsze – emocje i uczucia ♥♥♥ Oprócz samej fotografii komponuję i tworzę stylizację do zdjęć. Moim klientką w standardzie zawsze pomagam i doradzam w wyborze stroju. Na moim blogu uczę jak przygotować się do sesji zdjęciowych.

Wykonasz u mnie sesje:

  • noworodkowe
  • ciążowe i kobiece
  • rodzinne
  • świąteczne

Pracuje w studio i plenerze.

Lokalizacja mojego studia nie jest przypadkiem w promieniu 5 kilometrów mam wszystko czego potrzebujemy. Piękne widoki, wspaniałe zabytki i profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne.
Nie bez powodu to właśnie na terenie naszej Gminy Wiśniowa odbywają się Międzynarodowe Plenery Malarskie pod patronatem honorowym Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie , lecz moją drogę zawodową powiązałam ze sztuką i fotografią. Miłość do fotografii i sztuki była tak silna, że w grudniu 2018 otworzyłam profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne. Doświadczenie w pracy z dziećmi, bardzo pomaga mi w realizacji zdjęć. Staram się stworzyć taką atmosferę, żeby dla najmłodszych modeli sesja była niezwykłą przygodą. Na każde zdjęcia dzieci rezerwuję 1,5 godziny dzięki temu mamy pewność, że wszystko wyjdzie jak trzeba. Nie musisz się jednak obawiać – standardowy czas realizacji zdjęć to około 40 minut pracy w studio i 50 minut w plenerze.

Pracuję w takich miejscowościach jak Krosno, Jasło, Rzeszów, Gorlice, Pilzno, Kraków, Dębica

W 2020 roku studio przeobraziło się ze Studia Pluszak na Charllot 🙂

error: Content is protected !!