fbpx

Nie akceptujesz siebie ? Nie umawiaj się na sesje zdjęciowa !

Nie akceptujesz siebie ? Nie umawiaj się na sesje zdjęciowa !

Wpis może nie codzienny i mało marketingowy, ale chce żebyś zrozumiała, że kluczem do udanej sesji zdjęciowej nie jest najlepszy sprzęt fotografa ani jego warsztat, choć jest to niezwykle ważne, ani tym bardziej ilość sukienek w studiu ;), ale podejście modelki do siebie !
Ile razy słyszałam od młodych ślicznych kobiet, że są za grube, mają zmarszczki itp. rzeczy których nie widać, dlaczego nie widać ? Bo ich nie ma – świat ich nie widzi ! Niestety po czterech latach prowadzenia studia fotograficznego  jestem przerażona ilością cudownych, pięknych młodych kobiet, które są pełne kompleksów. Znacie mnie robię co mogę , żeby każda sesja była dla Was cudownym przeżyciem, a zdjęcia z sesji były pamiątką pokoleniową, ale czasem opadają mi ręce i niestety czuje się bezradna.
Kochane poczucie własnej wartości buduje się całe życie i to w praktyce samej !!!! W tym Ci nikt nie pomoże, partner, który prawi komplementy powinien być tylko dodatkiem, ale to Ty musisz walczyć o siebie o swoje „JA” . Nie wyniosłaś z domu trudno, walcz o siebie! Pewnym siebie ludziom żyje się dużo łatwiej. Każda z Was jest cudowna i piękna, ale jeśli same tego nie poczujecie w środku to tego nie zobaczycie. Może za 20 lat stwierdzicie, ale super wyglądałam kiedyś, a teraz….. i dalej będziecie w tym samym punkcie, ciągle z kompleksami, które same będziecie sobie szukać, a których świat nie widzi ! . Dlatego proszę Was patrzcie na siebie z miłością i akceptujcie to czego u siebie nie lubicie a z czasem przestaniecie na to zwracać uwagę.

Idąc na sesje z nastawieniem, że przecież fotograf ma Photoshop’a i tam wszystko zrobi jest błędem! Od czterech lat komunikuję, że wykonuje sesje naturalne w klasycznym ponadczasowym stylu. Photoshop służy mi do poprawy kolorystyki ,drobnych defektów kosmetycznych, ale nie do zmiany człowieka w lalkę.
Być może po tym wpisie odpadnie mi grono potencjalnych klientek, ale szczerze mam to gdzieś. Bardziej zależy mi żeby  wpis dał Ci do myślenie i zaczniesz drogę do pokochania siebie, bo to jest dużo większa wartość dla mnie niż umówiona sesja.
P.S Zachęcam do przeczytania artykułu:

„Polki są najlepsze w Europie pod względem… liczby kompleksów”   –

https://charaktery.eu/artykul/zakompleksiona-jak-polka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!