fbpx Mój tytuł zawartość strony

charllot.pl dlaczego studio zmieniło nazwę ?

Rok 2020 jest dla mnie rokiem pełnym zmian. Od początku stycznia pracuję nad zmianami i ulepszeniem swojego warsztatu.Totalną metamorfozę i powiększenie przechodzi nasze studio. Jak pewnie wiecie sklep z zabawkami został przeniesiony do internetu, dzięki czemu studio powiększyło się o nowy metraż. Fotografia, którą wykonuje zaczęła dojrzewać oraz zmieniać swój kierunek:)

Przez ostatnie pół roku coraz więcej trafia do mnie klientek i klientów zapisanych na sesje ślubne, kobiecie oraz biznesowe.

Wychodząc Wam na przeciw podjęłam trudną, ale konieczną decyzje o rebrandingu marki. Jest to dla mnie tak naprawdę budowanie wszystkiego praktycznie na nowo.

Nowe miejsce i nowa marka, którą razem będziemy tworzyć będzie wyjątkowa, elegancka, ekskluzywna, delikatna i kobieca. Długo szukaliśmy nazwy, która mogłaby zastąpić Studio Pluszak i byłaby podobna. Jak się pewnie domyślacie nie znalazłam jej 🙂

Za to podczas burzy mózgów powstała charllot.pl bliska memu sercu 🙂

To była dla mnie tak trudna decyzja porównywalna do tej o rezygnacja z etatu. Dziękuję Wam za wsparcie, zrozumienie i każde miłe słowo.

Do zobaczenia w nowym studio

charllot ♥ ♥ ♥


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *