fbpx Mój tytuł zawartość strony

Nowe zasady pracy studia w czasie pandemii COVID-19, nie będzie tak źle :)

Hej, hej 🙂 Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem wróciłam do pracy w studio. W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadziłam kilka nowych reguł gry. Najważniejsze z nich znajdują się na grafice poniżej.

Co się zmieniło w sesjach studyjnych ?

 • Do studia nie ma możliwości wejścia przypadkowych osób z “ulicy”. Drzwi otwieram tylko i wyłącznie osobą wcześniej umówionym. Osoby z objawami przeziębienia nie będą przyjmowane, będzie można natomiast bezpłatnie zmieniać termin wykonania usługi po wcześniejszym kontakcie.
 • Termin sesji zarezerwować możecie poprzez telefon,meila, fb i IG , a także mój system rezerwacji https://charllot.pl/index.php/rezerwacja-online/ . Zalecam rezerwację z 14 dniowym wyprzedzeniem. Ten czas pozwoli Wam dobrze przygotować się do zdjęć, umówić się z kosmetyczką, makijażystką, skompletować rekomendowaną prze zemnie garderobę. Podczas tego czasu wykonamy konsultację fotograficzną.
 • Zdjęcia w studio wykonuję w maseczce, dla Waszego i swojego bezpieczeństwa.
 • Po wejściu do studia obowiązuje dezynfekcja rąk
 • Kolejną ważną zmianą jest ilość osób podczas sesji. W studio mogą znajdować się tylko osoby biorące czynny udział w zdjęciach. Nie ma możliwości w tym momencie zabrać na sesję, ciocię, kuzynkę, koleżankę chociaż wiem, że te dobre duszyczki są niezastąpione w zabawianiu Waszych pociech. Jednak bezpieczeństwo ponad wszystkim.
 • Podczas sesji dziecięcej gdy na zdjęciach jest tylko dziecko – rekomenduję, żeby podczas sesji był tylko jeden rodzic.
 • Podczas sesji noworodkowych ujęcia rodzinne wykonujemy na samym początku, później niezastąpiona jest mama, zwłaszcza jeśli karmi piersią. Jeśli jadą Państwo z dalszych stron mam dla taty i rodzeństwa przygotowaną listę atrakcji i restauracji w których można miło spędzić czas 🙂
 • Podczas sesji rodzinnych w tym momencie w studio mogą znajdować się tylko cztery osoby.
 • Podczas sesji ciążowych, możliwa jest obecność partnera jeśli będziemy wykonywać również ujęcia obojga przyszłych rodziców 🙂
 • W realizacji sesji dla par nic się nie zmienia 🙂
 • Organizacyjnie uległy zmianie ilość sesji, którą będę wykonywać. Realnie jestem w stanie wykonać jedną sesję studyjną dziennie. Gdzie po każdym takim spotkaniu ozonowane jest całe studio przez profesjonalną firmę http://www.eco-klima.pl . To co się nie zmieniło to pranie, mycie i dezynfekcja dodatków do zdjęć. To zawsze było, jest i będzie numer jeden 🙂

Jak wyglądają sesje plenerowe ?

Tutaj mam same dobre wiadomości 🙂 W plenerze nie musicie nosić maseczek, ponieważ pracuję legalnie jako fotograf. Każde spotkanie zaczniemy od dezynfekcji rąk 🙂 W momencie, w którym będę się do Was zbliżać będę miała maseczkę. Cała sesja będzie wykonana z odpowiednią ” bezpieczna odległością” pozwala mi na to sprzęt jakim dysponuję. Podczas plenerów nie obowiązuje ilość osób. Natomiast rekomenduję, żeby na sesje nie zabierać osób które, nie biorą czynnego udziału w zdjęciach. Wbrew pozorom dużo trudniej otworzyć się przed obiektywem w obecności osoby bliskiej zwłaszcza jeśli są to sesje indywidualne, kobiece, ciążowe.

Dodatkowo przypominam, że nie wykonuję zdjęć do dokumentów. Za to polecam najbliższe dwa bardzo dobre laboratoria fotograficzne w Strzyżowie, gdzie od ręki wykonacie Państwo taką usługę z wywołaniem. Od stycznia nie wywołuję również prywatnych zdjęć .